MałopolskaTV wraca do żywych…

MalopolskaTV-na czarnym LOGO

… choć w nieco innej formie.

Nie było nas długo, bo ponad 8 miesięcy. Ostatnia transmisja, jaką zrealizowała MałopolskaTV, była dla kibiców z Krakowa (i nie tylko) pamiętna z wielu powodów. 15 czerwca, mecz barażowy o II ligę pomiędzy Wartą Poznań a krakowską Garbarnią, w którym w ostatnich sekundach awans zapewniła sobie drużyna z Poznania. Jesienią z mapy internetowych telewizji zniknęliśmy. Przyczyn było wiele – główna z nich to obowiązki, jakie pochłonęły nasz skład. Dziś, na kilka dni przed startem piłkarskiej wiosny na boiskach drugo- i trzecioligowych, postanowiliśmy postarać się wrócić do naszych widzów. Zmieni się jednak forma, w jakich będziemy przygotowywać i planować nasze transmisje.

Nasi stali widzowie doskonale pamiętają, że jedynym źródłem naszego utrzymania przez ostatnie lata były reklamy. Dzięki Waszym kliknięciom byliśmy w stanie pokryć koszty sprzętu, zapłacić za hektolitry benzyny, którą spaliliśmy dojeżdżając na mecze w różne zakątki Polski, i starać się, aby jakość naszych transmisji wchodziła na coraz to wyższy poziom. Jakiś czas temu zostaliśmy jednak tego źródła utrzymania pozbawieni, co również przyczyniło się w jakimś stopniu do zawieszenia działalności MałopolskaTV.

Ostatnich kilka zeszłorocznych transmisji przeprowadziliśmy już na nieco innych zasadach. Przed każdym meczem poszukiwaliśmy finansowego wsparcia – raz o takie wsparcie dbali kibice drużyny zainteresowanej transmisją (tak było między innymi w przypadku zespołów KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Garbarni Kraków czy Siarki Tarnobrzeg), innym razem transmisje wspierali sponsorzy, którym w zamian oferowaliśmy reklamowe bannery. Sumy, których potrzebowaliśmy, były rzecz jasna zróżnicowane w zależności przede wszystkim od odległości, jaką na dany mecz musieliśmy pokonać. Na tle innych telewizji sportowych nie były to jednak nigdy kwoty szczególnie wygórowane i nie stanowiły przeważnie problemów nawet dla kilkuosobowej grupy kibiców.

Właśnie w takiej formie planujemy przeprowadzać transmisje wiosną 2017. Przed ciekawie zapowiadającymi się meczami będziemy starali się kontaktować z potencjalnymi sponsorami, którzy mogliby wesprzeć transmisję. Jak zawsze staramy się zachować najwyższe standardy – oferujemy transmisje w jakości HD dostępną zarówno w kraju, jak i za granicą, bogatą w meczowe grafiki oraz komentarz. Nie ogranicza nas ani ligowy szczebel, ani dystans, który musielibyśmy pokonać. W ostatnich latach jeździliśmy po całej Polsce, a czasem nawet i za granicę, skąd również transmitowaliśmy niejedno spotkanie.

Wykorzystując zasięg naszego profilu na Facebooku chcieliśmy więc ogłosić rozpoczęcie poszukiwań sponsora – zarówno w kontekście stałej współpracy, jak i wsparcia przy okazji konkretnych transmisji – z góry dziękując jednocześnie za ewentualną pomoc przy takich poszukiwaniach. Równocześnie zachęcamy do aktywności naszych widzów. Czekamy na Wasze sugestie dotyczące planów na najbliższe tygodnie zarówno w komentarzach, jak i w wiadomościach prywatnych, na które z dniem dzisiejszym zaczynamy odpowiadać 😉

To tyle tytułem wstępu. O wszelkich podejmowanych przez nas krokach będziemy informować w pierwszej kolejności za pośrednictwem naszego facebookowego profilu i strony internetowej. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie będziemy już mogli zaprosić naszych widzów na kolejne transmisje i prędzej niż później spotkamy się na antenie MałopolskaTV!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *